Řidiči Uberu občas radí zákazníkům s milostnými vztahy. Na co se jich lidé ptají a jak na to reagují?
- Josef: Jedno z obvyklých témat rozepří při jízdě Uberem je čekací doba na partnerky (dnes už ale častěji i na partnery) a následná starost o to, jestli budou včas na důležité akci – tyto malé rozpory opravdu dokážou vztah ničit. Jinak je ale podle mě lék na veškeré partnerské problémy důvěra a tolerance.
- Tomáš: 1000 lidí, 1000 problémů… Já myslím, že lidé spolu málo mluví. Je to samý fejsbuk a smajlík, ale když si mají promluvit o něčem důležitém, nemají co říct. Nebo řeknou něco jiného, než si myslí… Lidi, mluvte spolu upřímně, i když to třeba nebude příjemné! Vztahu to jedině prospěje.
- Soňa: Nejčastější problém je v komunikaci mezi partnery. Neumějí říci, co je ve vztahu těší nebo štve. Další věcí je pak netolerance a neochota cokoliv ve vztahu udělat, aby se posunul dál. Kytka, když se nezalévá, taky uschne.
- Martin: Častým problémem ve vztazích je vzájemná tolerance, respekt a důvěra partnerů. Má rada po 26 letech společného života s jednou partnerkou je právě ta důvěra a respekt toho druhého, a za každou cenu nechtít partnera předělat a přivlastnit si ho jen pro sebe.
- Alan: Z toho, jak zákazníci o svých vztazích mluví, je často cítit nedůvěra. Někdy se mi dokonce svěří s tím, že partnera podezírají z nevěry. Základní problém je, že lidem chybí vzájemná tolerance. To je to, co jim radím.